شهرگل وگلاب

شهرگل وگلاب........

سرپرست باریج اسانس از تعطیلی تمرینات این تیم خبر داد!
سرپرست باریج اسانس از تعطیلی تمرینات این تیم خبر داد!

سرپرست تیم والیبال باریج اسانس کاشان با بر شمردن عوامل ناکامی در لیگ برتر از تعطیلی تمرینات تیمش خبر داد. مجید اعتماد حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: فعلا تمرینات تیم باریج اسانس تعطیل است. ما نمی‌دانیم که بازی‌های پنجم تا هشتم برگزار می‌شود به همین خاطر اصلا تمرینی وجود ندارد. فدراسیون هم گویا هنوز تصمیم برای برگزاری بازی‌های رده‌بندی نگرفته‌اند.

وی با بر شمردن دلایل ناکامی تیمش در رسیدن به قهرمانی افزود: ما قبل از این طبق برنامه‌ریزی انجام شده نمی‌خواستیم به ارومیه بخوریم. البته در این مورد قدری ضعیف عمل کردیم. اختیار دست ما بود و می‌توانستیم هر کاری انجام دهیم. دو تن از مسئولان باشگاه به این موضوع توجهی نکردند. طبق آنالیزی که از تیم خودمان داشتیم پیش‌بینی می‌کردیم که مقابل شهرداری ارومیه به مشکل بخوریم. سایر تیم‌های حاضر در پلی آف را قبلا رفت و برگشت برده بودیم. اما مقابل ارومیه در محله مقدماتی هم مشکل داشتیم.

سرپرست تیم والیبال باریج اسانس تاکید کرد: بایکنان تیم ما متاسفانه ذهنیت بدی نسبت به شهرداری ارومیه داشتند. ما باید زودتر اقدام می‌کردیم و مقابل بانک کشاورزی می‌باختیم تا در پلی آف کار راحت‌تری داشته باشیم. اگر در هفته‌های پایانی بازی را مقابل نوین کشاورز جدی نمی‌گرفتیم، علی نادی را به خاطر مصدومیت از دست نمی‌دادیم.

اعتماد حسینی با انتقاد از ترکیب تیم باریج اسانس در این فصل گفت: جذب تعداد زیاد بازیکنان تیم ملی به ضرر باشگاه ما تمام شد. شهرداری ارومیه چند بازیکن از تیم ملی \"ب\" دارد. چهره‌هایی که در بازی های حساس جواب می‌دهند. اما در مقابل فرهاد قائمی در باریج اسانس آنقدر خراب شده است که نمی‌تواند در بازی‌های حساس امتیاز 25 را بگیرد. به نظرم از اول اشتباه بود که این همه بازیکن ملی‌پوش خسته را جذب کنیم. درست است که بازیکنان خیلی خوبی را گرفتیم اما همه در طول لیگ به مشکل خوردند.

وی خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم بعد از قطعی شدن صعود تیم باریج اسانس به پلی آف دیگر نیازی نبود خیلی برای برد تلاش کنیم. زیرا اگر همه بازی‌ها را می‌باختیم سوم می‌شدیم و صعود به پلی آف قطعی شد.

سرپرست باریج اسانس گفت: ما در این فصل حدود پنج میلیارد تومان هزینه کردیم. بازیکنان خوبی داشتیم. البته بعضی تیم‌ها هم بهتر از ما بودند. شاید کمتر از برخی مدعیان هزینه کردیم. مهمترین مشکل تیم ما در ابتدای فصل رخ داد. آرش کمالوند را از ابتدا می‌خواستیم. متاسفانه در حمله کم آوردیم. چند بازیکن اصلی را از دست دادیم و نتوانستیم جایگزین بگیریم. در نیم فصل تلاش کردیم یک قدرتی بگیریم و باز هم موفق نشدیم. در نهایت هم برای پلی آف برنامه ریزی صحیح نکردیم.

[ یکشنبه 11 اسفند‌ماه سال 1392 ] [ 18:20 ] [ علیرضا فخری ]

[ 0 نظر ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه